Strata zuba môže byť stresujúca a tradičné metódy náhrady často vyžadujú nákladné a bolestivé zákroky. Denticor prichádza s riešením, ktoré umožňuje ľuďom samostatne vyrobiť estetickú náhradu zubu priamo v pohodlí domova.

 

Prečo si vybrať Denticor?

 
 • Bezbolestná aplikácia: Na rozdiel od zubných implantátov alebo mostíkov, Denticor eliminuje potrebu invazívnych zubných procedúr.
 • Úspora času a peňazí: Výroba zubnej náhrady s Denticorom je rýchla a výrazne lacnejšia v porovnaní s návštevou zubára.
 • Jednoduchosť použitia: Využívajúc jednoduchý systém, ktorý zvládne každý, môžete mať nový zub behom pár minút.

Denticor balenie obsahuje všetko potrebné na vytvorenie dočasnej náhrady chýbajúceho zuba. Postup je jednoduchý: vyberiete formu zubu, ktorá sa najlepšie hodí, a prispôsobíte ju medzere. Vďaka tomu získate nielen funkčný, ale aj esteticky príjemný výsledok.

 

Pre koho je Denticor ideálny?

Denticor je ideálnym riešením pre každého, kto hľadá rýchlu a nenáročnú náhradu chýbajúceho zuba. Či už ide o dočasnú potrebu alebo o cenovo dostupnú alternatívu, Denticor ponúka flexibilitu a pohodlie. Denticor prináša nový pohľad na domácu starostlivosť o ústnu hygienu. So svojím jednoduchým, efektívnym a cenovo dostupným riešením je ideálny pre každého, kto chce rýchlo a bezbolestne nahradit chýbajúci zub.

 

Ako môže Denticor pomôcť osobám bez zuba?

Strata zuba môže mať veľký vplyv na váš každodenný život, od úsmevu až po stravovanie. Dnes sa pozrieme na to, ako môže Denticor pomôcť osobám, ktoré prišli o zub, a ako môže zmeniť ich životy k lepšiemu.

 

Rýchle riešenie pri strate zuba

Denticor ponúka rýchle a jednoduché riešenie pre každého, kto stratil zub. Či už je to v dôsledku úrazu, zubného ochorenia alebo iného problému, Denticor poskytuje efektívnu náhradu bez potreby návštevy zubára.

 

Ako Denticor funguje?

Denticor je sada pre domácu výrobu zubnej náhrady, ktorá obsahuje všetko potrebné na nahradenie chýbajúceho zuba. Proces je jednoduchý a nevyžaduje žiadne zubárske nástroje alebo zvláštne zručnosti. Vďaka tomu je ideálny pre rýchle a efektívne riešenie problému chýbajúceho zuba.

 

Výhody použitia Denticor

 • Estetika: Denticor zabezpečuje, že váš úsmev zostane nezmenený, a to aj v prípade straty predného zuba.
 • Jednoduchosť: Súprava umožňuje rýchlu a jednoduchú aplikáciu, ktorú zvládne každý.
 • Pohodlie: Na rozdiel od tradičných zubných procedúr, Denticor eliminuje potrebu čakania a bolestivých zákrokov.
 

Prečo je Denticor ideálnou voľbou?

Denticor je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú okamžité riešenie pri strate zuba. Je ideálny pre ľudí, ktorí sa boja zubára, alebo pre tých, ktorí hľadajú cenovo dostupnú alternatívu k tradičným zubným procedúram. Strata zuba nemusí byť koncom. S Denticorom môžete rýchlo a bez bolesti získať späť svoj úsmev a sebavedomie. Denticor prináša jednoduché, cenovo dostupné a efektívne riešenie pre každého, kto stratil zub.

 

95 komentárov

 1. Super. Ja by som čím skôr spustil masivnú reklamu všade kde sa dá. Priemyselná špionáž nespí a už to určite monitorujú. Ide o to byť prvý na trhu potom už ľudia kupujú značku.

  • Dobrý deň pán Martin, bohužiaľ je to tak. Nápady sa kradnú, na Slovensku realita. Oslovil som banky, investorov, investičné skupiny ktoré sa reprezentujú ako anjeli pre startupy… nikto ani len neodpísal. Pomoc pre začínajúce projekty, startupy na Slovensku neexistuje, zistil som na vlastnej koži.

   Môj známy mal perfektný nápad s recyklovaním PVC fliaš a výrobou dlažobných kociek z nich. Tiež oslovil „anjelských investorov“ pre startupy, odovzdal im komplet dokumentáciu, popis ako to celé funguje. Asi za mesiac mu projekt zamietli, že je nerentabilný. Čuduj sa svete, neskôr na to vznikla v ČR firma, ktorá robí presne to isté, vydáva dokumentáciu za svoju, dokonca žiadajú eurofondy…

   Takto je to na Slovensku s podporou podnikania.

  • Dobrý deň pán Sofad. Videá sú, natočené mobilom, kvôli úplnej autenticite, avšak je tu menší problém. Ľudia na videách sa hanbia za svoje zuby, ukazujeme v nich reálny stav.. jediná možnosť, ako to urobiť je cez zubársky model tj na modeli sánky.

 2. Pán Spišák, Celé roky som čakala na takýto zázrak.
  Hneď som si aj objednala denticor,neviem sa dočkať.
  A však zubári budú na Vás útočiť,kedže to bude asi vynález roka, a peniažky budú mať menej. U mňa vyčíslili sumu 1200€-za to iste som platila teraz tu 79€.
  A ide mi len o estetiku,aby som sa nebala usmievať. Ďakujem

  • Dobrý deň pani Anami,
   Veľmi pekne Vám ďakujem a pevne verím, že budete spokojná.
   Musím s Vami 100% súhlasiť. Estetika bola aj v mojom prípade problém, nechcem ani hovoriť, bolo to hrozné obdobie bez predného zuba, našťastie je to už za mnou. Ale faktu, že mi chýbajú zuby musím aj poďakovať, inak by som nikdy neprišiel na spôsob, ako si to urobiť sám. Čiže, všetko zlé na niečo dobré 🙂

 3. Dobrý ja by som mala záujem o ten jeden zub čo máte za 12,90 eur ale neviem ako objednať no mi vyskočí buď 5 alebo 10 zubov ja chcem len jeden.

  • Dobrý deň pani Klaudia,
   Ospravedlňujem sa, ak ste si vysvetlili zle ceny za nové zuby.

   V ponuke sú dve balenia.
   Denticor 5 za 79€, z ktorého je možné nahradiť 5 chýbajúcich zubov,
   Denticor 10 za 129€, z ktorého je možné nahradiť 10 chýbajúcich zubov.

   V prípade, ak si kúpite Denticor 10, jeden nový zub v balení Vás bude stáť iba 12,90€.

   V prípade, ak potrebujete iba jeden zub, akýkoľvek, je pre Vás vhodné balenie Denticor 5.

   Jeden zub sám o sebe sa nedá predávať, nakoľko cena za jeden takýto zub by bola rovnaká ako v prípade balenia Denticor 5. Každý z nás má iné zuby, iné veľkosti, tvary a odtiene. Z dôvodu, aby bola cena čo najnižšia, takto umožníme každému nahradiť si čo najvyšší počet zubov za čo najnižšiu cenu.

   Z jedného balenia nepotrebujete vyrábať ani nahrádzať rozdielne zuby, ak potrebujete iba jeden, tak ten bude mať svoju životnosť a z jedného balenia napr. Denticor 5 si budete môcť urobiť ten istý zub až 5-krát, čo Vám vydrží napríklad na 5 rokov.

   Pevne verím, že pochopíte náročnosť a zložitosť výroby, jej unikátnosť a málosériovosť, náročnú ručnú prácu v laboratóriách, tiež moju osobnú snahu, aby si zuby mohol nahradiť prakticky ktokoľvek za čo najnižšiu cenu.

   S pozdravom
   Michal Spišák

   • Ale veď môže ísť k zubárke tam zapllatí 50 alebo aj viac len sadne do kresla! Ja si myslim že ten komentar je pisany nejakou zubarkou ktora si tu prisla robit z ludi zabavu… vsak sa smejte vas smiech prejde! nikto vam uz na vase predrazene ceny nenaleti!!! a nedavate ani blocek mne zubarka nedala nikdy blocek ked brala peniaze!!!! nikdy!!

    • Ďakujem za Váš názor, pán Karol, prosím, neútočme na druhých. Bola to úplne legitímna otázka, na ktorú som rád odpovedal.

     Ďakujem za pochopenie.
     Spišák

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Vložiť komentár