S Denticor 5 sa môžete začať naplno usmievať

Denticor 5 je vhodný pre 1 až 2 osoby, pre náhradu chýbajúcich predných, bočných alebo zadných zubov. Z balenia vyrobíte až 5 zubných mostíkov.

denticor-zuby obal

Pre koho je určený?

Balenie je určené pre osoby, ktorým chýba 1 až 5 rôznych zubov. Balenie odporúčame pre nahradenie predných. bočných a zadných zubov, stoličiek.

Čo je v balení?

Denticor 5 obsahuje 84 rôznych zubných koruniek na výber a dostatok materiálu na výrobu 5 zubných mostíkov, ktoré budú zubné korunky držať na mieste.

Kedy sa dá použiť?

Denticor 5 môžete použiť, ak Vám chýba 1 až maximálne 3 zuby vedľa seba. Ak Vám chýba 4 a viac zubov vedľa seba, Denticor neodporúčame.

Systém
denticor

Princíp fungovania Denticor

Denticor vyberateľnú zubnú náhradu vložíme tam, kde zub chýba. Všimnite si obrázok. 

Denticor sa nelepí a neobsahuje žiadne lepidlá. Nový zub držia okolité zuby. Jedinečnosť tohto systému uchopenia a držania zubných náhrad je charakteristickým znakom Denticor. Zubné náhrady, mostík s korunkou sa vkladá na miesto po vytrhnutom, chýbajúcom zube, medzi okolité zuby. Ak Vám chýba jeden, dva prípadne tri zuby vedľa seba, Denticor je možné použiť. 

Denticor zubná náhrada

Denticor slúži na rýchlu, estetickú, bezbolestnú výrobu zubných náhrad a estetické vylepšenie nevyhovujúcich zubov. Ak vám chýbaj zub alebo zuby a chcete nové alebo máte chrup, ktorý esteticky nevyhovuje a chcete mať zuby v úsmeve krajšie, všetko si urobíte úplne sami. 

Každé balenie obsahuje zubné korunky a materiál, hmotu na udržanie nových zubov na mieste – mostík. Môžete nahradiť chýbajúce zuby alebo ak máte esteticky nevyhovujúci zub – viete ho prekryť s pribalenými fazetami.

korunky
Denticor

Zubné korunky

Každé balenie Denticor obsahuje 84 nádherných zubných koruniek rôznych tvarov, veľkostí a odtieňov tak, aby si vedel každý vybrať tú svoju veľkosť. V balení nájdete 3x kompletný ľudský chrup, teda všetky predné, bočné a zadné zuby. Ale to nie je všetko. S Denticorom si môžete zubné korunky upravovať alebo vytvoriť svoj nový zub presne podľa potreby. Pre výrobu nového zubu nepotrebujete žiadne prístroje ani nástroje. Denticor je maximálne flexibilné riešenie.

 

1

Zubný mostík Dentiflex. Všimnite si zárezy – odtlačky okolitých zubov.

2

Zubná keramická korunka ResiCor.

3

DentiFlex Plus pevne spojí zubnú korunku a mostík.

Najrýchlejšia cesta k novým zubom

Horúca voda
DentiFlex ponoríme do horúcej vody

Z balenia vyberieme malé množstvo materiálu na výrobu mostíka DentiFlex a ponoríme ho do pohára s vriacou vodou. Počkáme, kým DentiFlex úplne nezmäkne.

Horúca voda
DentiFlex vložíme tam, kde zub chýba
DentiFlex vložíme do diery po chýbajúcom zube

Ďasno utrieme servítkou a zbavíme vlhkosti. Keď je DentiFlex mäkký a priesvitný, vyberieme ho z pohára a vložíme do diery po chýbajúcom zube alebo zuboch. Prstami jemne zatlačíme tak, aby materiál pokryl naše okolité zuby, ktoré budú zubnú náhradu držať na mieste.

DentiFlex vložíme tam, kde zub chýba
Vyberieme zubnú korunku
Z balenia vyberieme zubnú korunku

Vyberieme vhodnú zubnú korunku a jemne ju zatlačíme do tvarovateľného materiálu DentiFlex, ktorý sme práve vložili do diery (medzery) po chýbajúcom zube. Zakusneme, aby korunka pekne sadla na miesto. Okolité zuby novú zubnú náhradu pevne držia. 

Vyberieme zubnú korunku
Hotovo
Hotovo. Máte nový zub!

Zubná korunka pevne stuhne s materiálom DentiFlex. Zubnú náhradu môžeme nechať v ústach alebo ju môžeme z úst vybrať a v prípade potreby upraviť.

Hotovo

Videá a návody

Videá a návody na použitie

Kúpiť Denticor 5

Pokračovať do Internetového obchodu

Denticor

Denticor je produkt na rýchle, bezbolestné estetické nahradenie chýbajúcich zubov. Vyrobené na Slovensku.

Zákaznícka linka: 0903 738 534 v pracovné dni od 9:00-19:00

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn