Kompletná ponuka produktov Denticor na výrobu zubných náhrad

Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

denticor-product-logo

Denticor 1

79.00

Obnovte svoj úsmev okamžite s Denticor 1! Ideálny pre rýchle a jednoduché nahrádzenie jedného chýbajúceho zuba, tento produkt vám prináša riešenie na mieru vašim potrebám. S Denticor 1 môžete mať späť svoju sebadôveru a bezchybný úsmev bez komplikácií a dlhého čakania.

denticor-product-logo

Denticor 5 Extra

119.00

Rozjasnite svoj úsmev ako nikdy predtým s Denticor 5 Extra, ktorý okrem možnosti nahradiť až päť zubov obsahuje aj extra zubné fazety pre ten najdokonalejší vzhľad. Toto riešenie je pre tých, ktorí túžia po absolútnej perfekcii, poskytujúc vám nielen plnú funkcionalitu, ale aj bezkonkurenčnú estetiku.

denticor-product-logo

Denticor 3

89.00

Preč s medzerami vo vašom úsmeve vďaka Denticor 3! Navrhnutý na nahrádzenie až troch chýbajúcich zubov, tento produkt je vaším riešením pre širšie estetické úpravy. Užite si pohodlie domova pri obnove vašich zubov s produktom, ktorý je synonymom kvality a jednoduchosti použitia.

denticor-product-logo

Denticor 5

99.00

Maximalizujte krásu vášho úsmevu s Denticor 5, perfektným riešením pre nahrádzenie až piatich zubov. Tento produkt je ideálny pre tých, ktorí hľadajú komplexnú transformáciu so zaručenou pohodlnosťou a efektivitou. S Denticor 5 môžete rýchlo a efektívne vrátiť svojmu úsmevu jeho prirodzenú krásu.

denticor-product-logo

Denticor 10

159.00

Prevezmite úplnú kontrolu nad svojím úsmevom s Denticor 10, najrozsiahlejším riešením v našej ponuke. S možnosťou nahradiť až desať zubov je tento produkt určený pre tých, ktorí potrebujú komplexnú obnovu úsmevu. Denticor 10 vám prinesie späť vašu sebadôveru a zabezpečí, že váš úsmev bude žiariť plnou silou.