Zuby a úsmev je prvá vec, ktorú si ľudia všímajú

Blahoželáme Vám, že ste sa rozhodli pre Denticor.

V rukách držíte jedinečný produkt, ktorý vznikol ako požiadavka na nedostatok dostupných možností pre estetické nahradenie chýbajúcich zubov. Doteraz bolo nemysliteľné, aby si obyčajný človek sám vyrobil a nahradil chýbajúce zuby, bez praktických znalostí a skúseností. Pritom chýbajúce zuby sú najväčším estetickým nedostatkom. Obrovské množstvo ľudí sa trápi a žije bez zubov, ich sebadôvera je nízka. Viac ako 40% ľudí nad 18 rokov nemá minimálne jeden zub.

V maximálnej miere sme sa snažili o aplikáciu inovatívneho prístupu k vyriešeniu tohto závažného problému a prelomovým, zásadným spôsobom ponúkame vylepšenú možnosť, produkt Denticor, pre estetickú a dočasnú náhradu chýbajúcich zubov. Kritériá, ktoré sme si na začiatku stanovili – rýchlo, lacno a bezbolestne, sa v prípade Denticoru podarilo splniť.

Žijeme v dobe, kde sa pozerá hlavne na výzor. V dobe, kde je najdôležitejší prvý dojem a imidž. Denticor je primárne určený pre tri skupiny osôb.

Prvou skupinou sú ľudia, ktorí si jednoducho nové zuby u zubára nemôžu dovoliť a nemajú na účte tisíce eur nazvyš. Ak nemáte peniaze, nikto Vám nepomôže a nikto si Vás ani nevšimne. Lenže, ak nemáte peniaze na nové zuby, to ešte neznamená, že musíte ostať bez zubov a pôsobiť na svoje okolie ako zanedbaný človek. A preto vznikol Denticor. Ako cenovo dostupná alternatíva. Už sa nemusíte nikomu prosiť ani nikomu nič vysvetľovať. 

Druhou skupinou sú ľudia, ktorí nemajú so zubármi dobré skúsenosti a boja sa ísť, majú strach zo stomatologických zákrokov. Denticor je jednoduché, bezbolestné riešenie. Ak máte strach, obavy, už nemusíte ísť k zubárovi. Nové zuby si urobíte sami z pohodlia domova.

Tretou skupinou sú ľudia, ktorí nemajú čas. Majú peniaze, neboja sa zubárov ale ako sa hovorí, nešťastie nechodí po horách, ale po ľuďoch. Stane sa, človeku vypadne zub alebo sa zub zlomí. Čo teraz? Brať dovolenku? Objednávať sa a čakať niekoľko dní? Ale čo robiť v tieto dni, kedy čakáte na zubára alebo čakáte, kým sa nové zubné náhrady v ambulancii pre Vás pripravia. Tieto dni ste bez zubu. S Denticorom o čas neprídete. Nový zub môžete mať už za 15 minút. Dočasne, kým Vám zubár neurobí zuby nové.

Určite odporúčam aj ja, naozaj image robí veľa a tento produkt Vám v tom pomôže. Negatívny ohľas môžu mať len ľudia ktorý to neskúsili alebo neaplikujú podľa návadu. Vrelo odporúčam aj dlhodobo, hľavne keď chceťe mať pekný úsmev a nemáte 1000+eur na zubara.
Annamária P.
Super vec, chvíľku mi to trvalo ale už sa môžem usmievať. Ďakujem.
Ivka T.
Som veľmi spokojná. Denticor vyriešil veľa mojich doterajších problémov. Vďaka Vášmu “vynálezu” som si našla prácu a nehanbím sa usmievať, či dokonca rozprávať 🙂 Veľmi ste mi pomohli. Ďakujem
Ewka
Denticor je úžasný prínos. Ďakujem za tento skvelý produkt, vynález a som rad, že aj na slovensku sa nájdu ľudia snaživí a inteligentní, lebo dnes je to už výnimka. Ešte raz ďakujem.
p. Labaš
S výsledkom som veľmi spokojná. Zuby netlačia a vyzeraju prirodzene. Zachránili ste ma počas sviatkov. Ďakujem.
Monika
Zasielka mi bola dnes rano doručena. Som spokojna rychle dodanie,krasne balenie a nadherne nahradne zuby. Tesime sa az sa budeme bez obav usmievat, VDAKA VAM 🙂 prajeme Vam aby ste dlhe roky rozdavali svojim klientom stale pekny usmev .Zo srdca Vas pozdravujeme a prajeme všetko dobre,pekne a mile.
rodina Šivecová
Ďakujem, ďakujem, ďakujem. Naozaj revolučný objav.. Pri paradentôze sú implantáty riziko,ale toto geniálne vyriešilo môj problém. Zúbky sú krásne a hlavne pohodlné. Ďakujem za tento geniãlny objav.
Ivana
Mám nové zuby! Čo viac si priať ale chce to čas a trpezlivosť. Ďakujem a odporúčam.
Katarína
Denticor je odpoveďou na moje trápenie. Dlhoročné peripetie skončili. Hľadám si prácu a predné zuby nemám. Vždy keď na pohovore zbadali že nemám zuby, skončilo to blbymi pohladmi na mna a ďakovnou správou. Kto toto nezažil tak nikdy nepochopí.
Peter
Vyslovujem veľkú spokojnosť a ďakujem že niečo také ako denticor existuje. Zúbky presne veľkosťne sedeli, pomohli videá ako návody a pomoc manžela keďže je zručný chlap (on hovorí že je to tak jednoduché až primitívne a že s tým si zub urobí aj malé decko). Úprimne som nadšená a čo by som zvýraznila pre pánov zubarov a pani zubarky – nečudujte sa že som si kúpila Denticor keď 3000 (Áno počujete správne 3000) euro tolko peňazí nemám. Pre vás som možno bezvýznamna predavačka ale nekradnem a jednoducho 3000 na zuby (aj keď krásne zubky) nemám.
anonym
Dobrý Deň, Už asi rok používám Denticor každý deň. Som naozaj spokojná, sebaistá a aj krajšia. Denticor je za veľmi dobrú cenu, rýchla zubná náhrada. Ďakujem že niečo také už existuje, Vdaka Vám.
Anna
Ďakujem! Výsledok je skoro perfektný. Naozaj doporučujem každému kto ma problém so zubami.
Iveta