Všetci, ktorí máme zubné náhrady vieme, aké sú s tým starosti. V prípade mostíkov na sklených vláknach, náhrada zubu visí v priestore, za ňou sa usázajú drobné čiastočky jedla a preto je nutné neustále čistiť priestor medzi zubom a ďasnom zubnou niťou. Tiež mostík na sklených vláknach je veľmi krehké riešenie. Stačí, ak sa trošku umelého zubu dotkneme z bočnej strany a hneď môžeme cítiť okolité zuby, v ktorých je zavŕtané sklené vlákno, hneď cítiť tlak. Ak by sme pritlačili čo len trošku silnejšie, všetko sa to zlomí.

Ešte horšie sú na tom všetci, ktorí majú klasické zubné mostíky. Nie dosť, že niekomu chýba zub, zubári im musia zbrúsiť okolité zuby, čím sa aj tieto okolité zuby nenávratne poškodia. Síce zakryjeme fakt, že nám chýba zub, ale za veľmi vysokú cenu. Úplne najhoršie sú na tom všetci, ktorým sa zubný mostík uvoľnil a medzi mostíkom a ďasnom je medzera, stačí nepatrná drobná milimetrová medzera. Viete si predstaviť, čo všetko zažívajú títo ľudia, ak sa im do tohto priestoru dostane kúsok stravy? Tieto kúsky stravy nevypláchnete ani nevyčistíte kefkou. V ústach tieto čiastočky stravy začínajú hniť, spôsobujú zápaly, podráždenia a veľmi nechutný zápach z úst.

Denticor však na rozdiel od mostíka plne chráni ďasno a nikdy sa nestane, aby ste mali kúsky stravy a zvyšky jedla pod týmto zubom. Zubné náhrady Denticor ľahko vyberiete z úst a následne vyčistíte, kedykoľvek podľa potreby.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Vložiť komentár